Robotické vysavače

Nebaví vás vysávání a nemáte nikoho, kdo by za vás vysál? Ideálním řešením je robotický vysavač, který jen zapnete a o nic víc se nemusíte starat. Sám vyluxuje celou místnost a když je vybitý, tak i sám si zajede do automatické nabíjecí základny. Na stejné místo se uklidí i když skončí s úklidem.

Jedním z nejznámějších vysavačů tohoto druhu je iRobot Roomba 530, který umožňuje komfortní a pohodlnější úklidu podlah snad všech druhů. Bez pomoci jednoduše uklidí i těžko přístupná místa jako jsou rohy či prostory pod nábytkem, vyhne se schodům i vyšším prahům a lehce přejede z trvdé podlahy na koberec.

Roomba dokáže na jedno nabití uklidit až tři místnosti. Navíc je k vysavači přibalena virtuální zeď, díky které vysavač uklidí klidně i jen část místnosti. Vysavač si poradí jak s obyčejnými nečistotami a prachem, tak se zvířecími chlupy.

Roomba dokáže sám určit, která místa jsou špinavější a pak jim věnuje více času při úklidu. Stačí stisknout tlačítko clean a robotický vysavač udělá veškerou práci za vás. Obsluha je tak jednoduchá, že to hravě zvládne i váš domácí mazlíček.

Možná si řeknete, že to není nic pro vás, protože cena vysavače bude moc vysoká, ale robotické vysavače se dají pořídit již od 5.000 Kč.

Příspěvek byl publikován v rubrice Společnost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *