Zážitek na celý život: Tandemové seskoky

Máte občas chuť zkusit něco, kde nebudete na nic myslet, jen tak si poletíte ve vzduchu a uvidíte jak se přibližuje země a jak se pomalu zvětšuje vše na ní?

Bojíte se ale trochu, myslíte si, že to není bezpečné? Tandemový seskok rozhodně bezpečný je. A není nic krásnějšího než pozorovat naší Zemi z obrovské výšky a přitom zažívat volný pád. Je to zážitek, na který budete vzpomínat celý život.

Pokud máte mezi přáteli či příbuznými někoho, kdo by seskok rád zažil, ale nemá odvahu, můžete mu darovat poukaz, třeba k vánocům.

A pro koho je seskok vhodný? Skočit si může skoro každý, nejdůležitější je odhodlat se. Stačí být zdravý a nevážít více naž cca 100 kilogramů. Ani věk nehraje roli, tandemový seskok už absolvovala i stoletá babička.

Tandemový seskok můžete objednat například od TandemyFranek, kde získali licenci na tandemové seskoky jako první v republice. Společnost má za sebou desítky let zkušeností s tisíci bezpečných seskoků. Místa seskoků jsou rozprostřeny po celé republice, takže to ani na seskok nebudete mít daleko.

Příspěvek byl publikován v rubrice Společnost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *