Okoun.cz: Server shromažďující ztracené existence

Znáte server okoun.cz? Je to diskusní fórum, kde se shromažďují lidé s velmi nízkým IQ. Jak jsem k této výpovědi dospěla? Stačí pozorovat, jaké blbosti tyto ztracené existence vyplodí, a hned musíte uznat, že mám pravdu.

Smysl celé komuny je jednoduchý – kritizovat všechno, co je lepší než uživatelé sami. Závidí lidem, kteří něco v životě dokázali a tak založí téma, kde plkají nesmysly a urážejí normálního, inteligentního člověka.

Někdo by mohl říci, že je to jen kritika, ale kritika musí mít nějaké argumenty. Jenže výpovědím těchto existencí argumenty chybějí. Jen nadávají a jejich věty postrádají smysl.
Kdyby si nadávali jen na serveru okoun.cz, bylo by mi to celkem fuk. Jenže těmto nickám to nestačí, musí otravovat i slušné lidi. Píší neslušné a nesmyslné komentáře a právě kvůli takovýmto existencím je na mnoha webech zavedena moderovaná diskuze. Jiná obrana není.

Oni totiž nemají co dělat, nudí se a místo toho, aby se snažili něčeho dosáhnout, závidí druhým jejich slávu. Nedokážou žít s tím, že je někdo lepší než oni, musí ho urážet, ačkoliv úplně nesmyslně a bezúčelně.

Pravděpodobně si ani neuvědomují, že jsou jejich výkřiky úplně zbytečné, protože inteligentní člověk je jen přejde mávnutím ruky, popřípadě smazáním nesmyslného výplodu.
Nemá cenu se zdržovat lidmi postrádajícími logické myšlení a slušné vychování.

Příspěvek byl publikován v rubrice Společnost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *