Zaotazníkované Lovosice

Když jsem minulé jaro s geocachingem začínala, v Lovosicích nebyla jediná keška. Nejbližší byla ta na píšťanském jezeře nebo na Lovoši. Ze začátku jsem jezdila do Litoměřic, kde již nějaké byly a postupně přibývaly.

Když jsem zakládala svou první keš, bylo to v Lovosicích, na Osmičce. Moc jsem to nedomyslela a tak se s keší hýbalo sem a tam, nyní je snad na konečném bodě, ale smysl je spíše jen ukázat park – nyní se tam nachází pouze mikro.

Poté přibyla Lovosická procházka, já založila multikeš Lovosice, která také nebyla úspěšná a tak jsem jí dala k adopci. Ano, plně si uvědomuji, že jsou Lovosice zaotazníkované mimo jiné i kvůli mně.

Napsal mi jakýsi mystery pet, že by rád kešku adoptoval. Má odpověď byla ano, protože jsem se jí chtěla zbavit. Ale kdybych věděla, jaké má plány, nikdy bych se Lovosic nevzdala. Pan Mystery Pet založil kešku Lávka, kde je potřeba vyluštit nesmyslnou šifru a za odměnu (nebo za trest?) najít u patníku, který je pomočován psy, v kamíncích kindervajíčko. Vážně skvělý začátek.

Poté založil keš Podchod. Zase mystery keš, ale tentokrát je třeba lézt na zábradlí a okopávat zeď.

Moje multikeš chvíli žila, ale pak jí začal likvidovat a nahrazovat jednotlivými mysterkami. Ve finále z toho vzniklo sedm nových starých mysterek, popis kešky zůstal můj, místo ukrytí také a proto se nelze divit, že FTF je zapsáno na většině keší minimálně tři hodiny před publikací.

Zaotazníkované Lovosice, pan Mystery Pet nereaguje na maily, které mu píšu, je mu jedno, co se s jeho kešemi děje. Nějak mi uniká smysl, proč založil toliko otazníků v jednom malém městě?

Příspěvek byl publikován v rubrice ... úvahy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *