Svět lásky

Existuje plno internetových seznamek, ale kterou z nich si vybrat? Možná je nejlepší zkusit všechny, na každé jsou jiní lidé. Já osobně doporučuji využít také nových seznamek, protože často přichází s novými funkcemi, s něčím, co staré a používané seznamky nemají. Jak jinak by taky mohli uspět?

Jednou z nových internetových seznamek je i Svět lásky. Je to seznamka pro všechny věkové kategorie od šestnácti let. Registrace zabere ani ne minutu a poté hned můžeme prohlížet profily ostatních uživatelů.

Svět lásky má veškeré základní funkce jako profily uživatelů, přijaté a odeslané zprávy, nahrávání obrázků a videí, ale můžete využít i funkcí, které nejsou u seznamek zas tak obvyklé. Jde na příklad o vlastní blog, posílání dárků jiným uživatelům nebo třeba návštěvní kniha profilu.

Ostatní uživatele si můžete přidat buď do přátel (což je oboustranný vztah) nebo mezi oblíbené. Osobně oceňuji hlavně funkce „Kdo tu byl?“ a „Blokovaní“.

Jaro je ještě daleko, venku je zima a skoro už sněží, a proto všichni sedí doma u počítače. Je ten nejlepší čas pro seznámení se přes internet. Studené počasí se podepisuje i na náladě a tak je spousta lidí, kteří ji potřebují zvednout nějakou novou známostí. Osudová seznamka vám může najít i životního partnera, zkuste jí.

Příspěvek byl publikován v rubrice žž Reklamní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *