Slučování

České školy se slučují a tak ani Hnědooká nemohla zůstat pozadu. Poslední dobou (asi tak dva roky) už toho zdaleka nenapíšu tolik, kolik dřív. Možná je to tím, že jsem starší a rozumnější (doufám že to nečte nikdo, kdo mě zná) a nemám už takovou potřebu ukazovat celému světu, co si myslím a přesvědčovat ho o tom, že jen a jen můj názor je tak správný.

Možná za to může jiné prostředí, možná jiný lidi, možná za to můžou ty hrozný žrouti času, sociální sítě mám na mysli. Těžko říct.

Každopádně v době, kdy jsem toho napsala celkem dost, jsem založila hned několik blogů, na které momentálně píšu v lepším případě jednou měsíčně.

A tak novinka! Sloučím vše do jednoho, zatím to vypadá na úžasný blogísek 3 v 1. Nemá cenu dál vést 4 blogy, když všem klesá jak počet čtenářů (někde tak moc, že už to níž ani nejde) tak ranky. Čekejte zde tedy nově i články o knihách, které přelouskám a články o mých výletech za keškami.

Už jsem zrušila Geo.Tintina.cz a přesunula sem, stejný osud zatím čeká i Četba.eu. Jenže co pak s doménou cetba.eu? Prázdnou se mi jí nechávat nechce, má někdo nějaký nápad?

Prava strana ukazuje informace vpravo

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a vše kolem. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Slučování

  1. Tiskar94 napsal:

    No doména je to dobrá, co takhle ji zkusit prodat?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *