O čem psát?

Už mě vážně nebaví neustále číst články, kde si rádoby blogger ztěžuje, že neví, o čem by mohl psát. Moc se omlouvá, ale zrovna má špatné období, a opravdu ho nic nenapadá.

Vážně nechápu, na proč si takoví lidé hrají na velké bloggery. Ve skutečnosti totiž nejsou vůbec nic, mají svůj blog jen proto, že je to in. Ale přitom vůbec nemají o čem psát!

Mně osobně se snad ještě ani jednou nestalo, že bych nevěděla, o čem napsat. Námětů je vážně mnoho, spíše je problém, že není na vše čas. Když je člověk na gymnáziu, musí dělat plno věcí, které ho nebaví a na ty, co mu jdou a baví ho, už nezbývá tolik času.

Ale proč vlastní blog lidé, kteří nemají o čem psát? Lidé, kteří musejí hodiny přemýšlet, aby vymysleli nějaké téma na článek? To vážně nechápu.

Dnes má svůj blog snad každý. Někdo si na něj přidává pěkné obrázky a snad nemá cenu o těchto lidech mluvit. Další se vydávají za velké bloggery, ale přitom nejsou schopni vymyslet zajímavý námět na článek, natož něco smysluplného a čtení hodného napsat.

Vždyť se stačí rozhlédnout kolem sebe! Otevřít oči, pozorně koukat na okolní dění, utvořit si o něm vlastní názor. Přemýšlet o skutečnostech. To je přece vše, ke psaní není potřeba nic víc! Ale někteří lidé prostě neumí vnímat okolí. A přesto si myslí, že jsou velkými bloggery.

Příspěvek byl publikován v rubrice Blogování. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *