Online hry zdarma

Nevíte co s časem a máte všechny profláklé herní portály prolezené? Už vás nebaví hry, které se na nich nachází? Mám pro vás tip – nový herní portál Online-hry-zdarma.cz. Portál obsahuje více než 25 tisíc online her a tak vám dodá zábavu na mnoho hodin.

Vybrat si můžete hned z několika kategorií. Možná hned tři první jsou ty nejdůležitější, jsou to totiž nejnovější, nejhranější a nejoblíbenější hry. Je snad jasné, podle čeho jsou hry do těchto kategorií zařazeny a tak i vy můžete pomoci pozměnit obsah dvou kategorií. Hrajte hry a hodnoťte je!

Pokud jste příznivci blonďaté a růžové panenky Barbie, určitě vás zaujme kategorie Barbie hry. Obsahuje totiž 21 her, kde se setkáte s Barbie a můžete jí například oblékat.

Ne všichni si ale potrpí na oblékání namalované panenky a tak je tu i kategorie Brutální hry. Jak už název napovídá, jedná se o hry, které jsou trochu ostřejšího charakteru. Třeba střílet kočičky prakem (Cat-a-pult) rozhodně není mírumilovná hra.

Chcete hrát, ale zároveň taky trochu zaměstnat svůj mozek? Pak se podívejte do kategorie Hlavolamy, kde naleznete hned 448 možností, jak se zabavit.

A pokud jste dva a nevíte, co dělat, koukněte do kategorie Hry pro dva. Mezi čtyřiceti osmi hrami určenými pro dva hráče určitě naleznete nějaké zabavení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *