Originální a vtipné dárky

Výhodou dnešní doby je rozmanitost všech možných předmětů, které člověk může pořídit. Dříve nebylo z čeho vybírat a tak člověk nemohl být například při koupi dárku moc originální. Ale dnes je nová doba, obchody nabízejí plno různorodého zboží, tak proč své přátele nepotěšit něčím netradičním? Dárky jsou přece od toho, aby potěšily obdarované a aby na jejich tváři vykouzlil úsměv.

Narazila jsem na eshop Giftzone.cz, který nabízí plno velmi zajímavých dárků. Ráda bych vám představila ty nejzajímavější kousky. (A taky dala tip na to, čím mě můžete obdarovat… )

 

Hned na začátek mě zaujal Bublifuk Scrubber. Je to úžasná věc do kuchyně, kartáček na mytí nádobí a bublifuk v jednom. Nádobí mě opravdu nebaví mýt, ale všechno se do myčky dát nemůže. Takový kartáček s bublifukem ale rozhodně trochu zpestří nudné mytí nádobí. Když už vás to přestane bavit, namočíte kartáček do jarové vody a můžete vyrábět bubliny. Dětem se to určitě bude líbit a možná je tím dokonce přivedete k tomu, že nádobí umyjí za vás.

Také mě moc zaujaly formičky na led, které jsou nabízeny v mnoha zajímavých tvarech. Pokud vás nebaví, házet si do pití nudné kostky ledu, zkuste lebky, zkřížené kosti, kytary, zuby, vetřelce nebo dokonce nechte potopit Titanic.

Nyní se ale přesuneme z kategorie bytové doplňky do fun zone. Zde nalezneme předměty o trochu méně praktické, ale o to více zábavné.

Zajímavým dárkem do kanceláře i domů na pracovní stůl je kočička a ořezávátko v jednom. Říká se jí Statečná kočička a rozhodně pobaví umístění ořezávátka. Pokud se vám kočička nelíbí a přesto chcete něco do kanceláře, zkuste třeba Spike pen, je to propiska ve tvaru kaktusu. Silikonová napodobenina je zasazena v květináči a tak působí důvěryhodnějším dojmem. A pokud ani kaktus tužka není nic, co by vás zaujalo, určitě vás zaujme stojan na tužky z počítačových kláves, který se hodí na každý stůl.

Tipů na dárek teď máte dost, ale nic vám nebrání vybrat něco úplně jiného. Navštivte Giftzone.cz a vyberte ten nejvhodnější dárek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *