Co v keších nacházím nejraději?

Je mnoho věcí, které v keši můžeme najít. U některých se dá diskutovat, jestli tam vůbec mají co dělat, u jiných se člověk zarazí, jaký bordel tam lidi dají. Ale ne všechny potěší stejný předmět, který v krabičce najde.

Když si vzpomenu, co všechno jsem už v krabičkách našla, je toho opravdu mnoho. A když se zamyslím, co jsem si z keše vzala a co mě potěšilo, dalo by se to asi spočítat na prstech jedné ruky. Někdo sbírá CWG, ale ty mě teda vůbec nelákají. Co na ní vidíte? Kolečko, na kterém je obrázek a jméno. Stejně ho strčíte do šuplíku a jen vám zabírá místo.

A co teda potěší mě? Nechte mě chvilku vzpomínat… Nedávno jsem našla někde u Jíloviště krabičku, která obsahovala panenku. Takovou na koleni umotanou, oči měla z knoflíků, nic moc, ale mně se strašně líbila. Něco mě na ní přitahovalo, ale nedokážu říci co. Doteď mi sedí na poličce a hlídá mě.

Jednou jsem v keši našla chcechtací pytlík. Bylo to při kontrole mé keše Osmička a řešila jsem dilema, jestli smím tradovat nebo ne, ale nakonec jsem si pytlík odnesla s myšlenkou, že z něj udělám travel bug. A tak se taky stalo, chvíli cestoval po České republice, ale kde je teď?

Ale co mě ze všeho nejvíc potěší, co doufám, že v keši vždycky bude je malý magnetický smajlík. Mám jich sice už slušnou sbírku, ale stále toužím po dalších. Ano, mohla bych jít do krámu a nakoupit si celý balík, už jsem na ně několikrát koukala, ale to by nebylo ono. Takový smajlík v keši má pro mě obrovskou hodnotu. Posadím ho do řady k ostatním a pěkně se pak na mě kouká. :)

Příspěvek byl publikován v rubrice ... úvahy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *