Úvod

Čím jiným na novém blogu začít než úvodem? Ale co vlastně do takového úvodu patří? Představit autora, představit blog a dát si nějaké cíle? Nerada píšu úvody a ještě méně ráda je čtu. Ale je zvyklostí dát na začátek úvod, a tak ho taky píšu.

Takže kdo jsem? Jsem hnědooká slečna, která z nudy začala psát. Nejsem žádný začátečník, ale asi nemám dostatek talentu, protože kvalita mých výplodů není taková, jakou bych si přála. Ale najde se pár lidí, kteří si mé texty přečtou a ještě menší hrstka o nich dokonce i řekne, že jsou dobré. Takže zas tak ztracený případ snad nebudu.

Co očekávat od blogu? Nejlépe nic, a pak budete mile překvapeni. Snad. Ale jinak to bude tuctový blog obsahující všemožné postřehy, bez jakéhokoliv zaměření, ale snad díky nějakým zkušenostem na trošku vyšší úrovni. Ale to já nedokážu říci, to musí usoudit čtenář.

A moje cíle? Pořád ten stejný, tuctový a okoukaný cíl. Získat si pravidelné čtenáře, kteří se budou rádi vracet, diskutovat moje texty a dodávat mi tím odhodlání k dalšímu psaní.

Navíc bych ještě ráda podotkla, že se pokusím o pravidelný příděl článků, což znamená po jednom článku v pondělí, ve středu a v pátek. Pokud se povede, tak pravidelně v šest hodin večer. Zároveň se budu snažit přijít na to, který způsob propagace blogu je nejúčinnější. Myslím si, že vím, ale chybí mi k tomu konkrétní čísla a údaje. Proto úplně nový blog, který začíná na nule.

Chtěla bych se ještě omluvit za česko-anglické prostředí, ale chtěla jsem blog spustit na čas a nestihla šablonu dotvořit do dokonalosti. Ještě na tom pracuji.

Myslím si, že to by na úvod stačilo. Případným otázkám je prostor pod textem, ale nemyslím si, že nějaké budou. Na co se ptát neznámého člověka, když nikdo neví, co od něj čekat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a vše kolem se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 komentářů u Úvod

 1. Zdravím novou blogerku :) Přidávám si do RSS a jsem zvědavý, co přijde. Jenom by mne zajímalo – do jaké věkové kategorie patříš? Ne že by to muselo být nutně relevantní, jen mne zajímá kolik je danému blogerovi/blogerce, jež čtu.

  • Hnědooká napsal:

   Zdravím nového potencionálního čtenáře. :) Kolik mi je? Ale to přece není vůbec důležité. Nepatřím mezi nejmladší blogery, zároveň ani mezi nejstarší, ale často si připadám, že už jsem jednou nohou v hrobě, i když mi zas tak moc není a celý život mám prý před sebou… :)

 2. apin napsal:

  ok já si taky cucnu RSS a uvidíme jak dál :)

 3. mibrt napsal:

  RSS přidáno, přeji hodně štěstí, není to žádný med :)

 4. Forelli napsal:

  Pokud bych Tvůj blog měl komentovat, udělám to následujícím způsobem: Template blogu? Tuctový. Informační hodnota článků? Žádná. Aspoň nějaké solidní odkazy, které mě odkážou na lepší čtivo? Také ne.
  Každopádně já jeden odkaz přidám a dokonce si tě přidám i do své RSS, třeba se zlepšíš :-)
  http://wpclassic.com/

 5. seeker napsal:

  S tím RSS zatím počkám, ale rozhodně přeju hodně štěstí…
  Jinak mi nejsou moc jasné ty plány a cíle blogu, přijde mi, že psát blog jen protože nemám zrovna nic lepšího na práci není to pravé…
  Každopádně co jsem koukal, tak úroveň textů není špatná.
  Dovolím si malou náborovou :) – Pokud bys měla zájem podílet se na rozvíjejícím se projektu Rytiny.cz, tak budeš určitě vítána.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *