Coldplay: LeftRightLeftRightLeft

Před šesti dny vyšlo nové album, které mají na svědomí Coldplay a jmenuje se LeftRightLeftRightLeft. Mezi písněmi nenalezneme žádnou novinku, ale to neznamená, že to není album hodné poslechu. Coldplay dali dohromady devět písní, které předvedli během svého turné Viva La Vida tour.

Na albu nalezneme jak písně z nového alba, například Viva La Vida, ale také staré ohrané hitovky jako třeba Clocks či The Hardest Part, avšak všemu dávají nový nádech.

Snad každý se mnou musí souhlasit, pokud řeknu, že Coldplay jsou jedna z nejlepších kapel současnosti. Avšak jejich snad jediná chyba je ta, že se některé jejich písně po čase jeví nudné. Většina je spíše na relax či usínání. Ale na albu LeftRightLeftRightLeft nenajdeme ani jednu nudnou píseň, vše je skvěle oživeno. Například v písni The Hardest Part mě přímo dostává piánové sólo.

Mezi další povedené písně patří i Fix you, avšak můj největší favorit je novinka 42. Ani po šesti dnech téměř nonstop poslechu mě neomrzela ani jedna skladba, takže si troufám říci, že:

Celé album stojí za poslechnutí, a když připočteme fakt, že je to album volně stažitelné z oficiálních stránek kapely Coldplay, je poslech téměř povinnost.

Seznam skladeb:
1. Glass Of Water
2. 42
3. Clocks
4. Strawberry Swing
5. The Hardest Part / Postcards From Far Away
6. Viva La Vida
7. Death Will Never Conquer
8. Fix You
9. Death And All His Friends

Příspěvek byl publikován v rubrice Hudba se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *