Snídaňový swap

Již téměř tři týdny se dokopávám k hodnocení dalšího swapu. A konečně ho píšu! Tentokrát se jednalo o jídelní swap, zaměřený na snídani. :)

 


Cena: 500 Kč
Téma: Snídaňový swap
Hodnocení: 10/10


Swap obsahoval spoustu produktů, na počet snad nejvíc, co jsem kdy našla. Zejména proto zde nebudu vypisovat vše, ale spíš jen to, co mě opravdu zaujalo. :)

RIMG1183Asi úplně nejvíc mě potěšil rýžový sirup, ale ještě jsem ho neochutnala. Také jsem v balíčku našla dvě miniaturky mých oblíbených marmelád St. Dalfour a několik různých kaší, některé jsem neznala. Jako první jsem snědla croissant od 7days. :)

V balíčku jsem našla i pár věcí, co jídlo nejsou. Snídaňovou mystičku se lžící a sešítek s mnoha recepty. Obojí mě potěšilo. :) Navíc u každé věci byl lísteček s nějakým vzkazem. Některým jsem se zasmála, něco jsem nepochopila :D, ale bylo to fajn.

Co mě ale mrzelo je, že několik produktů bylo po expiraci. Byla to jen minorita, takže žádná tragédie, ale i tak mě to mrzelo. Celkově tedy řadím swap do lepší poloviny, ale v ní spíše na konci. :)

EDIT ( 27.11.2014)

Dneska mi dorazil balíček, kde byly věci, co mi přišly prošlé. Což mě nutí změnit hodnocení na plný počet, protože jsme se na ničem s Luckou nedomlouvali a ačkoliv už má na Swaplace hodnocení, stejně tyhle tři věci koupila nové a doposlala… :) Navíc džus místo hrušky pomeranč je pro mně mnohem lepší varianta!

swap-lucka

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *