The Best Swap Ever!

Stella na Swaplace vypisovala již několik swapů, kdy nabízela asijskou kosmetiku a chtěla za to jídlo. Třikrát jsem měla zájem, ale až napotřetí si mě vybrala. :) Psala, že to bude na chvíli její poslední swap, tak chce, aby to byl ten nejlepší.


Cena: 600 Kč
Téma: ✰The Best Swap Ever!✰
Hodnocení: 10/10


Stella mi poslala 10 produktů. Cena 600 se mi nezdála a tak jsem si u každého dohledala cenu a zjistila jsem, že mi poslala produkty za ca. 1540 korun! Což je sice na jednu stranu super, ale na druhou jsem začala přemýšlet, co jsem poslala já. Mohlo to být lepší, sice jsem nenakoupila za méně než 600, ale mohla jsem se více zamyslet, co poslat. Jenže Stella už balíček poslala a já stále neměla hotovo, takže jsem to pak ke konci asi trochu odflákla a trochu zapomněla, co přesně psala. :( Třeba psala slovíčko ONLY a já si ho nějak vygumovala. Ale posláno, už to nezměním, snad se jí i tak bude aspoň trochu líbit. :)

stella

 

tintina Úplně nejvíc ze všeho se mi líbí ten obrázek! Je to překreslená moje profilová fotka ze Swaplace. :) V balíčku jsem našla:

– Dvě pleťové masky
– Pleťové sérum
– Aloe gel
– BB cream
– Nehtová terapie
– Trojice laků na nehty
– Černá řasenka
– Tmavě hnědá tužka na oči
– Tělové mýdlo s vůní čokolády <3

Pro mě to rozhodně byl nejlepší swap! Teda aspoň té části, co přišlo mně. Všechny věci využiju, už jsem nedočkavě vyzkoušela laky na nehty, sérum, gel a tužku na oči a všechno je jednoduše LUXUSNÍ! :) Asi největší radost mám tradičně z laků na nehty. Pak se mi hodně líbí tužka na oči, sama bych si hnědou nekoupila, ale vypadá na mě tisíckrát lépe než černá. Od teď už nikdy černou! :)

Pro porovnání balíček pro Stellu, foto od ní. (Já jsem to v tom spěchu zapomněla vyfotit… )

Příspěvek byl publikován v rubrice Kosmetika se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u The Best Swap Ever!

  1. Stella napsal:

    Moc děkuju! This is really
    my best swap. Thank you for restoring my faith in people for swapping! I will want to swap again with you next time. :)

  2. Tina Henschová napsal:

    Stella, I would love to do another swap with you! :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *