Swap: Nevhodné dárky

Jistě jste zaznamenali novinku ve swapování. Tou jsou stránky Swaplace.com. Je to systém, který usnadňuje domlouvání swapu, nejvíce oceňuji propojenost hodnocení. A můj první swap zrealizovaný díky této stránce byl s Verčou. Téma jsme si daly „Nevhodné dárky“ a cena 500 Kč, počítaly jsme cenu nového produktu bez slevy v kamenném obchodě.


Cena: 500 Kč
Téma: Nevhodné dárky
Hodnocení: 9/10


Dorazila mi krabice plná různých věcí, nicméně už samotná krabice z venku mě zaujala. Byla polepená siluletami kočiček, ačkoliv Verča nemá ráda kočičí motivy. :) O to víc tento nápad oceňuji! Ani obsah mě nezklamal, bylo tam toho opravdu dost.

Na první pohled mi padl do oka šampon Matrix, který jsem už dost dlouho přemýšlela, že si pořídím. Jen jsem byla líná ho objednávat. Tak doufám, že nezklame. :)

V balíčku jsem našla dva produkty od Baley, obojí s úžasnou jahodovou vůní. Hand lotion je opět produkt, na který jsem koukala, ale trochu jsem se toho bála. Takže jsem byla donucena ho zkusit a jsem za to ráda. Je to v podstatě tekutější krém, velice rychle se vstřebává. Nebo mám tak moc suché ruce. :) Druhá věc je sprchový gel. Ten mám sice uvedeno v kolonce „Nechci“, ale za tu dokonalou vůni to Verče ráda odpustím.

Ani na Viktora se nezapomnělo. Dostal čtyři kapsičky od Gourmet ovázané tmavou mašličkou.

Dál jsem dostala tři laky na nehty, ani jeden nemám, těším se, až je zkusím. Tmavě červený od Avonu znám, barva je krásná. U všech tří laků jsem zvědavá na výdrž, moc jim nefandím, ale snad pomůže dobrý base a top coat.

Do vlasů jsem dostala pár malých průhledných gumiček, ty jsou super na mini a mikro copánky. :) Pak jednu menší kovovou sponku a jednu větší černou. Co mě ale nadchlo nejvíc je gumička z utržený telefonní šňůry, takové jsem si v poslední době oblíbila nejvíce. Ještě se mi nepovedlo je zamotat do vlasů, že bych si je pak musela rvát.

Mňamky už jsem snad všechny snědla, Mixle Pixle jsou moje nejoblíbenější od JoJo, Bounty miluju, obzvlášť hořkou variantu, kterou moc nemívají… Čokoládové Mysli od Emca byly dnes ke svačině, jen na ten poslední balíček nemám moc odvahu. Vypadá to kysele. :D Pitíčko jahodové, nejoblíbenější ovoce, takže super. :)

Poslední drobnosti jsou lepící lístečky, které lepím snad všude. Občas se probudím a mám nějaký na čele. :D Díky třem čajovým svíčkám s vanilkovou vůní jsem alespoň částečně zaplnila můj „svícen“ a tam skončila i mini svíčka v mušličce. A kapesníčky se hodí vždy. :)

Poslední věcí je červená peněženka, která je na mě moc lesklá, tu jedinou nevyužiju. Jinak byl swap velice podařený a děkuju za něj! :)

Pro porovnání ještě balíček, který putoval ode mně:

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *