„Zelený“ swap

Miluju zelenou. A tak jsem chtěla dostat balíček, který bude laděn do zelené. Aby to nebyla jen bažina, druhá strana měla za úkol vybrat ještě jednu barvu, která k zelené ladí. Výsledkem tedy měl být swap laděný do dvou barev.

Na swapu jsem se domluvila se Sandrou, hodnota kolem 300 Kč, ale obě jsme skočily přibližně na 380 Kč.


Cena: 380 Kč
Téma: Barevně laděný 
Hodnocení: 8/10


Celkově mi swap udělal radost, jen se nepovedlo ladění do jedné barvy. Sandra mi to řekla před odesláním, takže jsem aspoň nebyla zklamaná při otevření, ale trochu mě mrzelo, že se hlavní cíl swapu nepovedl. Nicméně aspoň krabička byla do zelena, tak za to palec nahoru. :)

Jinak je vidět, že si Sandra se swapem dala práci. Na první pohled mě zaujala krásná obálka s nalepenou slunečnicí. :) Pak ještě dvě gumy ve tvaru kytičky a samolepky, které jsou pěkné, ale nevím jak je využít.

Swap obsahoval celkem čtyři produkty od Baley. Proti značce samotné nic nemám, ale masky nic moc. Žlutá peel-off mi udělala rudý obličej, tak tu určitě znovu zkoušet nebudu. Druhá, zelená, tak tu jsem ještě nezkoušela a možná to risknu. Používám světle modrou čistící od Baley a ta je v pohodě, tak snad bude i zelená. :) Sprchový gel mě nepříjemně překvapil, protože jsem psala, že žádný nechci. Mám jich momentálně snad dvacet a nepotřebuju dělat další zásoby. Vůně není úplně špatná, ale meloun moc nemusím. A odličovací ubrousky zkusím, zatím jsem žádné nepoužívala, tak jsem zvědavá jestli je to lepší než „klasika“.

Druhá věc, kterou jsem opravdu nechtěla jsou stíny od she. Psala jsem, že žádnou dekorativku nechci a podle mého stíny dekorativka jsou… :)

Laky na nehty jsem ve swapu našla tři. A ani jeden z nich nemám! Všechny jsou od Essence, dva z limitky Roadtrip, které jsem si týden před tím málem koupila. Takže super trefa. :) Tmavě zelený vypadá taky dobře.

Sandra nezapomněla ani na mého kocourka. Dostal dvě kapsičky, které hned zhltnul a míček s rolničkou. Miluje rolničky, má čtyři (teď pět) a vždycky je někam zakopne a pak je nemůžeme najít. Takže super, že máme o jednu víc!

A úplně poslední drobnost byly nějaké čaje.Jasmínový čaj je můj nejoblíbenější, na ten se těším. Druhý čaj si nějak nedovedu představit, jak bude chutnat, tak nedovedu do předu posoudit. :)

Pro porovnání ještě swap ode mně, laděný do tyrkysové a modré:

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *