Papír prý není potřeba

Je plno lidí, kteří zastávají názor, že tužka a papír už jsou minulost. Jsou nahrazeny klávesnicí a to buď počítačovou, nebo mobilovou.

A já se těmto lidem musím smát. Jak může být někdo závislý na něčem tak nespolehlivém? Přestane jít proud, vybijí se baterky… A jsou ztraceni! Ale já se svými poznámkami na papíře nebudu mít žádný problém. Papír nezklame, papír je spolehlivý.

Elektronické poznámky či diář jsou fajn věc. Ale mně pořád přijde jednodušší a rychlejší vzít papírový diář a naplánované věci psát do něj. Je pro mě mnohem jednodušší otevřít diář a listovat v něm, než vést si diář v počítači či mobilu, nedej bože někde online. To je snad to nejhorší, nepůjde internet a co potom?

Ne, mě vážně nepřesvědčíte o tom, že papíru už odzvonilo. Upřímně lituji lidi, kterým dokonce dělá problémy psát tužkou, vždyť je to základ! První věc, kterou se ve škole učíme, něco, co je potřeba k nabývání dalších vědomostí, zaznamenávání událostí, …

Ale připusťme možnost, že by papír došel, když by si chtěl člověk něco poznamenat, musel by použít nějakou elektroniku. Ne, já si to prostě nedokážu představit! Život bez papíru? To přece nejde! Papír je nutnost, papír je základ, … A vy chcete modernizaci?!

Příspěvek byl publikován v rubrice svět kolem. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *