Razítka

Projde vám pod rukama plno papírů, chcete, aby bylo vidět, že jste je měli v ruce, ale podepisování je moc namáhavé? Pak si pořiďte razítko. Razítko má plno využití, není to jen nějaký přežitek.

Co si představíte, když se řekne razítko? Nejčastěji možná jakousi vizitku, kterou můžete obtisknout na plno míst. Ale razítko může být i datumové. To je opravdu vděčný pomocník, ráno nastavíte dnešní datum a pak už celý den nemusíte přemýšlet, kolikátého že to vlastně je, nemusíte stále vypisovat jedno stejné a dlouhé datum.

Další typ razítka je již zmiňované vizitkové. Je to razítko, které obsahuje všechny důležité informace o nás. Jméno a příjmení je doplněno adresou, telefonem či nějakým dalším důležitým údajem. Pokud nechcete uvádět žádné údaje o sobě, ale často píšete své jméno, pak si pořiďte razítko se svým jménem.

Poslední dobou se čím dál tím častěji setkávám s podpisovým razítkem. Pokud podepisujete hodně papírů, ušetří vám bolavou ruku. Jen si razítko musíte hlídat, aby nikdo nepodepsal nic za vás.

Já osobně mám dvě razítka. Jedno již zmiňované datumové a pak razítko s mojí přezdívkou a obrázkem pandy. To tiskám například do turistických návštěvních knih.

A jak probíhá výroba razítek? Buď můžete vzít bramboru a vykrájet si obrázek podle své představy, nebo můžete využít služby razítka online. Sami si můžete sestavit razítko, jak vám to vyhovuje. Můžete udělat razítko grafické, textové nebo kombinované.

Nechce se vám čekat, až vaši online objednávku obchod přijme a vyřídí? Pak zvolte možnost razítka na počkání. Razítko budete mít téměř ihned a nebudete muset čekat tak dlouho jako u online objednávky. Razítka Praha pak ocení především lidé pracující nebo bydlící v Praze.

Razítka Trodat se dělají v mnoha provedeních, sami si můžete zvolit, které vám nejvíce vyhovuje. Potřebujete mít razítko neustále u sebe? Pak je pro vás kapesní razítko to pravé. Nechce se vám moc investovat? Pak se podívejte na razítka levně.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice žž Reklamní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *