Originální dárky na toaletu

Dnešní trh je přímo přesycen různými vychytávkami a pořídit tak originální dárek není nic složitého. Nebaví vás ale už být originální? Chcete být ještě originálnější? Pak můžete pomoci přeměnit svojí či kamarádovu toaletu na místo, které člověka pobaví. Na místo, kde nalezne plno zajímavých věcí.

Vybavit toaletu netradičními a vtipnými předměty není nic složitého, pokud víte, kde je sehnat. Originální dárky naleznete na stránkách zajimavedarky.cz, jako jeden z mála obchodů nabízí širokou nabídku všemožných toaletních papírů a vtipných doplňků na toaletu.

Pokud se na toaletě nudíte a chcete si nějak zpříjemnit čas v této místnosti strávený, můžete si pořídit třeba rybaření na toaletu. Balení obsahuje modrou předložku před toaletu, to proto aby jste vodu z rybníka nenacákali na zem a navíc modrá má být přece voda, umělohmotný prut, nádobku na vodu a samozřejmě rybičky. A aby vás na toaletě nikdo nerušil a nevyplašil vám rybičky, obsahuje balení i cedulku na dveře. Rybičky i prut mají na sobě magnet a tak můžete lovit!

Pokud ale nejste zrovna vášnivý rybář, může být originálním dárkem na toaletu třeba i minigolf. Minigolf na toaletu se skládá ze zelené předložky k toaletě, která simuluje trávník, umělohmotného důlku s vlaječkou, golfové holi, golfového míčku a samozřejmě nechybí ani cedulka na dveře, aby vás nikdo nerušil při probíhajícím golfovém turnaji.

Nelíbí se vám ani golf ani rybaření? Pak už můžu doporučit jen nějaký toaletní papír, který se může stát originálním dárkem k narozeninám. Toaletních papírů je v nabídce opravdu mnoho. Pohotovostní papír pomůže v nouzi, když na toaletě dojde rulička s toaletním papírem, který normálně používáte. Pak stačí jen rozbít sklo a problém je vyřešen!

Dalším zajímavým toaletním papírem je černý toaletní papír, který vypadá luxusně! Ale oproti toaletnímu papíru s dolary to není nic extra, řekněte, kdo má tolik peněz, že si s nimi může utírat zadek? Dokonce i toaletní papír vám může zabavit v této nudné místnosti. Zkuste toaletní papír s bludištěm nebo toaletní papír SUDOKU. Snad nejužitečnější je ale toaletní papír Kamasutra, který vám zároveň dá inspiraci, co se svou drahou polovičkou.

Příspěvek byl publikován v rubrice žž Reklamní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *