Propagujte na internetu pomocí Placla.cz

Založili jste webové stránky své firmě nebo dokonce eshop? Výborně. Ale nemyslete si, že úspěch přijde jen tak, sám od sebe. Aby se o stránkách někdo dozvěděl, je nutná propagace. „Reklama na internetu“:[http://placla.cz/?aff=169] je nutností a je mnoho způsobů, jak propagovat můžete své stránky propagovat. Jednou z nich jsou i placené články. Zaplatíte si článek o vaší firmě nebo o vašem eshopu a díky tomu získáte nové návštěvníky a zákazníky.

Výhodou placených článků je fakt, že se na vaše stránky přijdou podívat hlavně lidé, kteří vás hledají. Reklama je skrytá v článku, který se nachází na blogu, o kterém už vyhledávače vědí. Spíše nabídnou ve výsledcích blog s nějakým rankem než rovnou vaše webové stránky. Zákazníci se tak dostanou z vyhledávače přes blog až k vám.

Snad nejznámějším českým systémem pro placené články je Placla.cz. Používání tohoto systému je opravdu jednoduché a časově nenáročné. Jen zadáte úkol a pak schvalujete a koukáte, jak k vám přicházejí noví návštěvníci. Pro jeden výrobek či službu stačí zadat 20 článků s odkazy na váš web.

Články přivedou nové návštěvníky spíše než odkaz, který se zobrazuje v nějaké nedůležité části webu. Pokud si zaplatíte článek, budou odkazy v textu, který povídá o vašich produktech či projektech. Odkazy jsou v kontextu, není to jen odkaz, je to součást příběhu.

Pro jednu kampaň je dobré nechat napsat minimálně 20 článků a cenu jednoho článku dát nad 200 Kč. Při akceptaci blogu můžete cenu snížit, pokud budete chtít článek i na horším blogu. Na druhou stranu i sám bloger může říci, že chce za článek více a je jen na vás, jestli mu připlatíte.

Placla.cz je úspěšný a zaběhnutý systém pro propagaci na internetu. Úspěšnost kampaně vytvořené na službě Placla.cz můžete sledovat pomocí systémů měřících návštěvnost, jako je například Google Analytics nebo jednodušší Toplist.

Příspěvek byl publikován v rubrice Společnost se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *