♛ Náušnice za jídlo

Na tehle swap jsem se těšila snad zatím nejvíc ze všech. A překvapivě nezklamal. :) S Eliz jsme si vyměnili jídlo za náušnice, já jí poslala náušnice. Dohodnutá cena byla 500 korun, ale pak jsme zvýšily na 600.


Cena: 600 Kč
Téma: ♛ Náušnice za jídlo
Hodnocení: 10/10


Veškeré jídlo bylo z Německa, což mě nesmírně potěšilo. Možná hlavně proto, že to jsou celkem normální a běžné produkty (žádné bio, zdravá výživa a tak), nicméně v Čechách celkem neznámé.

swap-jídlo

V balíčku jsem našla tyto produkty (seřazeno od toho, co mi udělalo největší radost):

1) Balitsto – tyhle tyčinky miluju! Jenže v Čechách se bohužel koupit nedají… :(

2) Ovocné „konzervy“ v kelímku – nikdy jsem je neviděla, ale je to asi nejpohodlnější cesta, jak si do školy vzít ovoce. Dokonce jsem si našla, že mají něco podobného i v Tescu, jen ještě zjistit ve kterém…

3) Oříškové mixy v pytlíčku – ty jsou taky úžasný! Nejlepší je velikost balení, taky akorát na to si vzít někam na cestu.

4) Čokoládovo-mentolové tyčinky – mentol s čokoládou mám ráda. :)

5) Bylinné bonbóny – taky strašně dobrý!!!

6) Jablečné pyré (přesnídávka) – opět věc, kterou mám ráda a těším se na ní.

7) Slunečnicové sušenky – sušenky mě vzhledově nijak nezaujaly, ale když jsem ochutnala, hned jsem na ně změnila názor. Jsou moc dobrý.

8) Mix kešu a arašíd v pálivém obalu – kešu moc nemusím, ale v tom pálivém obalu ani není poznat, co to je za oříšek. Chuťově je to výborné, jen nejde sníst celý sáček najednou, shořela by mi pusa. :D

9) Haribo bonbóny – tenhle mix nijak zvlášť nemusím, ale i tak mě potěšil. Není to tmavý pendrek, takže mi taky chutnají. Jen prostě méně než jiné druhy, třeba myšky. :)

10) Studentská směs – je to dost podobné těm pytlíkům s oříšky nahoře, nicméně balení je větší a tak to není tak vhodné na cesty. Navíc jsem to ještě neochutnala, tak proto takhle ke konci.

11) Kešu oříšky – kešu moc nemusím.

12) Mléčná rýže – tohle mi chutná, moc. Ale vadí mi, že musím stát 30 minut u plotny a míchat a míchat. Za tu námahu mi to většinou nestojí.

13) Rozinky – ty moc nemusím, ale využití v muffinech asi najdou. :)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *