Swap: ღ Kočičí

Tentokrát jsem rozbalovala balíček ne pro mě, ale pro Viktora. Balíček jsem měnila s Hankou a domluvená cena byla 500 Kč.


Cena: 500 Kč
Téma: ღ Kočičí
Hodnocení: 9/10


Objektivně to byl super swap. Hanka poslala rozmanité věci a to se mi líbilo. Hodnotit ale budu subjektivně a ne všechny věci mi přijdou tak super. :)

swap-hanka

 

Vezmeme to postupně, od věcí, které mě tak nenadchly. Ať si to můžu na konci vyžehlit. V první řadě mě udivilo balení. Každá věc byla zabalená do balícího papíru, ale taky na něm byl nalepený štítek, co je uvnitř. To jsem moc nepochopila, myslela jsem, že věci se balí, aby byl člověk překvapený… ?

1) Stelivo Brit Fresh – popravdě, moc se mi nelíbilo, že kvůli stelivu táhnu z pošty tak těžký balík. Používám nejlepší stelivo na světě (teda aspoň pro mě) a nějak nemám potřebu ho míchat s jiným. 5 kg je navíc dost malé na můj mega záchod. Nicméně to Hanka nemohla tušit, jen já právě z toho důvodu stelivo neposílala. Říkala jsem si, že každý má své oblíbené a nechce ho střídat. Tak asi ne… :) Nakonec jsem ale vymyslela, že by se mi hodil „cestovní“ kočičí záchod a tam stelivo využiju.

2) Obojek s rolničkou – kocour venku nikde neběhá, takže nepotřebuje rolničku na plašení kořisti. Navíc i kdyby běhal, tak ať si loví. :D A když jdeme někam ven na vodítku, chodíme na kšírách, z obojku by se vyvlíkl prakticky hned a už bych ho nikdy neviděla. Obojek mi přijde jako věc, kterou buď kočka už má, nebo majitel ani nechce, aby jí měla. Nicméně! :) Přítel byl z obojku celkem nadšený, když jsme u něj na „návštěvě“, tak kocourovi obojek dáváme, má pak díky rolničce lepší přehled, kde zrovna je.

3) Deka s rybičkama – přijde mi trochu jako zbytečnost a nehodí se mi do pokoje, který je do zelena! :D Nicméně motiv rybičky je super, červenou mám ráda. Asi tím budu vystílat krabice, kam mi pořád leze… :)

4) Udice – konec super, i Viktorovi se líbí. Nemám ale ráda měkkou tyčku, pak v přetahování vyhrává kocour. :D Ale asi se jen tak nezlomí.

5) Kapsičky Royal Canin – ty jsme ještě nezkoušeli, takže potěšily. Jen by nemusely být tři stejné, ale to je detail.

6) Kočičí tráva – dostat balíček o týden dřív, tak je to pro mě absolutní bomba! Přesně tuhle trávu totiž pěstuju a ve zverimxu, kde jsem jí kupovala, jí už nemají. Byla jsem z toho zoufalá, ale pak jsem zjistila, že jí maj normálně v Tescu a ještě levněji…

7) Pamlsky – přišly nám tři druhy a velice oceňuji, že všechny odpovídají požadavkům buď bez obilnin (let’s bite a srdíčka)  nebo aby kočce něco daly (srdíčka vitamíny, dentinos za zuby).

8) Glitzerball – už máme dva, ale kocour je miluje a neustále ztrácí. Takže tohle taky trefa! :)

9) Ústní sprej – z něj jsem byla nadšená nejvíce. Když jsem něco podobného hledala, tak jsem nenašla (evidentně jsem nehledala moc kvalitně…). Akorát kocour tak nadšenej neni, po první aplikaci poprskal a poslintal všechno kolem. Při druhé už věděl o co jde a nechtěl se nechat. Kočky moc nemaj rády spreje, no… :D

Celkově se mi swap líbil a Hance děkuji. :)

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *